Yükleniyor...

TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ DEVAM EDİYOR
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 386

Kızılcahamam Belediyesi Ak Masa birimi tarafından yürütülen Cami temizlikleri ve İhtiyaç sahibi, yaşlı ve engellilere ev temizliğine aralıksız devam ediyor. Ak

Kızılcahamam Belediyesi Ak Masa birimi tarafından yürütülen Cami temizlikleri ve İhtiyaç sahibi, yaşlı ve engellilere ev temizliğine aralıksız devam ediyor.

Ak Masa birimi ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünün girişimleri ile, güçten düşen yaşlılarla  fiziksel engellilerin kendilerine evlerinin temizlik işlerinde yardım talepleri üzerine harekete geçen ekipler ilk olarak dilekçeyle başvuran vatandaşlarımızın evinde temizlik hizmeti verilmektedir. Diğer yandan İlçemizde bulunan 19  Cami ve Mescit temizliği ise Haftada 1 gün olmak üzere temizlenmektedir.

 

Kızılcahamam Belediyesi Ak Masa birimi tarafından yürütülen Cami ve vatandaşların evlerinde de temizlik yaptıklarını kaydeden Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, “Önceliğimizi evlerini temizleyemeyecek durumdaki vatandaşlarımıza vermekteyiz, Çünkü herkesin temizlikçi tutması kolay değil. Tüm malzemeleri getiriyoruz. Bu hizmetten vatandaşlarımızın mutlu olması bizi de sevindirdi” dedi.
Başvurulara göre günde iki eve giden temizlik ekibi evlerde ıslak kuru süpürge ile köşe bucak temizlik yapıyor,  kirli giyim eşyaları da çamaşır makinesinde yıkıyor. Zaman zaman komşuların da destek verdiği çalışma sonunda evler tertemiz oluyor. Bunun yanında yine ekiplerimiz ilçemiz içerisindeki Camilerimizi haftalık olarak temizlemeye devam ediyor” dedi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM