Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUHİTTİN GÜNEY’DEN GEREDE TSO’YA İADEYİ ZİYARET
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 815

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUHİTTİN GÜNEY’DEN GEREDE TSO’YA İADEYİ ZİYARET Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret eden Gerede Ticar

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUHİTTİN GÜNEY’DEN GEREDE TSO’YA İADEYİ ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret eden Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka, Genel Sekreter Şerafettin Dağyıldızı ve Yönetim Kurulu Üyelerine iadeyi ziyaret için Gerede TSO’ya giden Belediye Başkanımız Muhittin Güneyi, Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka, Meclis Başkanı İbrahim Sadi Özalp, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muharrem Kazan ve Genel Sekreter Şerafettin Dağyıldızı karşıladı.

Başkan Ersin Kaşka, Ziyaret nedeniyle son derece memnun olduğunu belirtirken Gerede ve Oda hakkında kısa bir brifing verdi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney ise, uzun zamandır ziyaret etmek istediğini belirterek, “Gerede Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaretimiz bugün nasip oldu. Sıcak karşılamanızdan dolayı teşekkür ederim. Gerede ye yakışan bir hizmet binası yapılmış, hizmeti ve emeği geçenlerde Allah razı olsun’’ diyerek teşekkür etti.

 

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM