Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

GAZİ ÜNİVERSİTESİNDEN JEOPARK TURU
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 1063

ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN KIZILCAHAMAM’a JEOPARK GEZİSİ Ankara Gazi Üniversitesi Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetimin bölümü son sınıf öğrencile

ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN KIZILCAHAMAM’a JEOPARK GEZİSİ
Ankara Gazi Üniversitesi Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetimin bölümü son sınıf öğrencileri 95 kişilik bir grupla ilçemizi ziyaret ettiler.
Son günlerde okul gezilerinin ilgi odağı olan ilçemiz Kızılcahamam Gazi Üniversitesi öğrencilerinin Rekreasyon plan programlama dersi için uygulamalı gezisinin tercihi oldu. Öğrenciler Kızılcahamam Belediyesi Turizm Tanıtım& Jeopark Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Ali İhsan KAYABAŞIOĞLU rehberliğinde ilk önce Çamlıdere Pelitçik Yahşiyan Fosil ormanını ziyaret edip incelemelerde bulundular.

Daha Sonra Soğuksu Mili Parkı Tabiat Müzesini ziyaret edip, Burada Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin GÜNEY tarafından karşılanarak, Kızılcahamam hakkında bilgilendirildiler.
Gezinin son bölümü ise öğrencilerin Soğuksu Milli Parkı içerisinde bulunan Fosil ağaca 2 km lik yürüyüşün ardından buradaki fosil ağacıda inceleyip, günün değerlendirmesini yaparak son buldu. Gruba Önderlik yapan Yar.Doç Dr. Ercan YAVUZ ve Üniversite öğrencilerinden Onur HARMAN ve Burcu İpek YILMAZ ilçemize hayran kaldıklarını dile getirerek ilçemizden ayrıldılar.

Image1 Image2 Image3 Image4 Image5 Image6 Image7 Image8 Image9 Image10BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM