Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ENGELLİLERİMİZ ANKARAYI GEZECEK
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 988

Kızılcahamam Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ve ancak yaşadığı şehri yeterince görme imkanı bulamayan Kızılcahamamlı

Kızılcahamam Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ve ancak yaşadığı şehri yeterince görme imkanı bulamayan Kızılcahamamlı Engellilerimiz ve Aileleri Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO otobüsleriyle, rehber ve gezi hizmetiyle, kentin dört bir tarafını dolaşarak unutamayacakları bir gün yaşatıyor.
Belediye Başkanımız Muhittin Güney Sabah saatlerinde Belediye önünden Engellilerimiz Ankaraya uğurladı. Engellilerimize Kızılcahamam Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen Refakat etti.
Büyükşehir Belediyesi’nin tanıtım otobüsleriyle ücretsiz olarak ANKAPARK’tan, Hacı Bayram’a, Altınpark, Kuzey Ankara’dan Aile Yaşam Merkezlerine kadar karış, karış Ankara’yı gezecek olan Engellilerimize öğle yemeği de ikram ediliyor.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCBAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM