Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

CUMHURİYET İLKOKLU JEOPARK’ta STRES ATTI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 1671

Kızılcahamam Cumhuriyet İlkokulu 2,3 ve 4. Sınıf öğrencileri 80 kişilik kalabalık bir grupla Sınıf Öğretmenleri Yıldırım CEBECİ, Süleyman SAKATLANAN, Eda UYAR P

Kızılcahamam Cumhuriyet İlkokulu 2,3 ve 4. Sınıf öğrencileri 80 kişilik kalabalık bir grupla Sınıf Öğretmenleri Yıldırım CEBECİ, Süleyman SAKATLANAN, Eda UYAR PANCAR, Evrim YILDIZ, Ömer Alper ÇİÇEK ve Muammer CANAN önderliğinde Kızılcahamam Belediyesi Turizm Tanıtım& Jeopark Koordinasyon Merkezi sorumlusu Ali İhsan KAYABAŞIOĞLU Rehberliğinde Jeopark alanlarını gezdiler.

Kızılcahamam- Çamlıdere Jeopar’ı hem Kızılcahamam dışı hem de Kızılcahamam içerisindeki okulların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor, Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri İlk olarak, Taşlıca Mahallesinde bulunan Kırmızı Ebe Türbesini Ayran Taşı ve Gelin Kayasını ziyaret ettikten sonra Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı içerisinde Bulunan Tabiat varlıkları Müzesini gezerek burada yaşayan hayvanları endemik türleri yakında görme fırsatı buldular.

Gezinin son bölümünde ise Kızılcahamam Çeltikçi Bölgesinde bulunan piknik alanında piknik yapıp burada çeşitli oyunlar oynayarak stres atıp doyasıya eğlendiler.

Image1 Image2 Image3 Image4 Image5 Image6 Image7 Image8 Image9 Image10 Image11 Image12 Image13 Image14 Image15 Image16 Image17BAŞKAN
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM