Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KADİR GECESİNDE KIZILCAHAMAMDA CAMİLER DOLDU TAŞTI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 1305

Kadir Gecesi’nde Kızılcahamam da ki camiler doldu taştı. On bir ayın sultanı Ramazan ayı içerisinde bulunan ve Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye b

Kadir Gecesi’nde Kızılcahamam da ki camiler doldu taştı.

On bir ayın sultanı Ramazan ayı içerisinde bulunan ve Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı ”bin aydan hayırlı” olarak kabul edilen Kadir Gecesi Kızılcahamam’da dualarla idrak edilirken vatandaşlar camilere sığmadı.

Kadir Gecesi’ni camilerde geçirmek isteyen çok sayıda vatandaş, Aşağı Merkez camisi başta olmak üzere ilçemizde  birçok camide iftardan sonra hazır bulundu.

Kızılcahamam Müftülüğü tarafından düzenlenen Kadir Gecesine özel Kur’an-ı Kerim, Mevlid-i Şerif ve ilahi programı düzenlendi. Aşağı Merkez Camiinde düzenlenen programda Akyüzler Kur’an Kursu öğrencileri ve Camii müezzinleri tarafından Kadir gecesine yakışır bir program yapıldı. Mevlid Programının ardından İlçe Müftüsü Sinan Kazancı tarafından günün Anlamına binaen vaaz verildi.

Cami çıkışında  Kızılcahamam Belediyemiz tarafından lokum ve şeker dağıtıldı.

Image1 Image2 Image3 Image4 Image5 Image6 Image7 Image8 Image9 Image10 Image11 Image12 Image13 Image14 Image15 Image16 Image17 Image18 Image19 Image20 Image21 Image22 Image23 Image24 Image25 Image26BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM