Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

JEOPARK’IN ZİYARETÇİLERİ EMEKLİ ÖĞRETMENLER OLDU
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 1145

Termal ve Doğa Cenneti Yeşil Kızılcahamam serin ve temiz havası ile yaz günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Şereflikoçhisar Yatılı Bölge Okulu 1970-197

Termal ve Doğa Cenneti Yeşil Kızılcahamam serin ve temiz havası ile yaz günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Şereflikoçhisar Yatılı Bölge Okulu 1970-1973 Mezunları ilçemizi 36 kişilik bir grupla Mustafa KİPER ve Kemal TEMİZSOYLU öncülüğünde ziyaret ettiler. İlçemizde bir gün konaklayan gruba Rehber olarak Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Koordinasyon Merkezi & Turizm Tanıtım Ofisi Sorumlusu Ali İhsan KAYABAŞIOĞLU eşlik etti.

Emekli öğretmen misafirlerimiz, Kızılcahamam Belediyesi Soğuksu Hotel de konaklayarak, ilçemiz soğuksu Milli Parkını ve Türkiye’nin ilk Jeopark Projesi olan Kızılcahamam-Çamlıdere Jeopark’ını gezerek hayranlıklarını dile getirdiler. İlçemize gelen misafirlerimizin ilgi odağı olan ve Doğa Turizminin gelişmesine Büyük İvme kazandıran Kızılcahamam-Çamlıdere Jeopark’ı her geçen gün ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Koordinasyon Merkezi& Turizm Tanıtım Ofisi olarak Türkiye’nin Termal ve Doğa Cenneti Yeşil Kızılcahamam sloganı ile Tanıtım çalışmalarımızı tüm hızı ile devam ettirerek ilçemize gelen misafirlerimize İlçemizin farklı özelliklerini ve güzelliklerini tanıtmaktan kıvanç duymaktayız.

Image8Image7Image6Image5Image4Image3Image2Image1

Image9BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM