Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIBRIS ALSANCAK BELEDİYESİ, KIZILCAHAMAM'DAN GELEN MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI
Eklenme : 14.1.2016   -   Okunma : 937

Alsancak Belediyesi'nde samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, Kıbrıs ile olan kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendirdi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız ve Paşaköy Belediyesi ile kardeşlik protokolü imzalamak için ilçemizden gittiği heyet ile birlikte Kıbrıs'ta ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor.

Kıbrıs ile olan bağlarımızın güçlenmesi sebebi ile yapılan ziyaretler Alsancak Belediyesi ile devam etti. Kıbrıs Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser'i makamında ziyaret eden, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve eşi Ayşe Güney, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız ve eşi Şenel Yıldız, Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyesi İbrahim Yıldız ve eşi Ak Parti Kızılcahamam Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen ve eşi Ali Ergelen, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Murtaza Güngör ve Yusuf Şengül'den oluşan heyete Girne Müftüsü Şaban Kavsara ile Paşaköy Belediye Başkan Danışmanı Fatma Gürlek te eşlik etti.

Karşılıklı belediyelerin yaptığı çalışmaların değerlendirildiği ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM