Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

AK PARTİ KIRIKKALE KADIN KOLLARI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
Eklenme : 14.03.2016   -   Okunma : 1482

Ak Parti Kırıkkale Kadın Kolları Teşkilatı ilçemizi ziyaret etti

             Ak Parti Kırıkkale Kadın Kolları, 35 kişilik bir heyetle Kadın Kolları Başkanı Nurgül DOĞMUŞ önderliğinde ilçemizde üretilen yöresel ürünleri yerinde incelediler.  Son yıllarda büyük bir ivme kazanan bazlama sektörü hakkında ilçe esnafımızı gezerek bilgi sahibi oldular, incelemelerde bulundular. 

             İlçemize gelen misafirlerimiz, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve eşi Ayşe Güney tarafından karşılanarak ilçemiz bilgilendirildiler. Grup, Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Ali İhsan Kayabaşıoğlu ve Kızılcahamam Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız eşliğinde ilk olarak, Şehit Anıt Ağacı, Kızılcahamam Belediyesi Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi'ni gezdi. Soğuksu Milli Parkı'nda kısa bir yürüyüşün ardından gezinin ilk bölümünü tamamladılar. Öğleden sonra ise Jeoark Koordinasyon Merkezini ziyaret edip, ilçemizdeki yöresel ürün satan esnaflarımızı gezip alışverişlerini yaptıktan sonra Son olarak Çamlıdere Şeyh Ali Semerkant H.z Türbesini ziyaretlerinin ardından ilçemizden ayrıldılar.

          Kırıkkale Kadın Kolları olarak ilçemize gelen heyet,  ilçemizden ayrılırken Kızılcahamam’ın Tarihi ve Doğal güzelliklerini Soğuksu Milli Parkı'nı , yöresel ürünlerine hayranlıklarını dile getirdiler. Ayrıca Başta Belediye Başkanımıza ve ekibine yapmış oldukları misafirperverlikten dolayı sonsuz şükranlarını ve teşekkürlerini dile getirdiler.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ