Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ANADOLU EĞİTİM KÜLTÜR VE BİLİM VAKFI ÜYELERİ İLÇEMİZE GEZİ DÜZENLEDİ
Eklenme : 21.03.2016   -   Okunma : 1166

Anadolu Eğitim, Kültür ve Bilim Vakfı üyeleri ilçemize Kültür gezisi düzenledi.

Hafta sonlarını en güzel şekilde değerlendirmek isteyen vatandaşların gözdesi haline gelen Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamamımız, her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırmaya devam ediyor.
         ilçemiz ziyarete gelen, Anadolu Eğitim, Kültür ve Bilim Vakfı üyelerinden oluşan 50 kişilik grup, Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Ali İhsan Kayabaşıoğlu rehberliğinde  ilk olarak Soğuksu Milli Parkı'na çıktı ve burada bol bol oksijen alıp, fotoğraf çekilerek keyifli  dakikalar geçirdiler. Daha sonrasında ise Kızılcahamam Belediyesi 100. Yıl Eitimci Nuray Yeşil Müzesi'ni gezip, ilçemizin geçmiş tarihini inceleyerek burada ilçemizin farklı özellikleri hakkında bilgi sahibi olduktan sonra Şehit Anıt Ağacı'nı ziyaret etitler.
           Anadolu Eğitim, Kültür ve Bilim Vakfı Genel Müdürü Ali Ay ve gezi organizatörü Akif Arslan, gezi sonrasında Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney’e kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederek, başarılarının devamını dilediler.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ