Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

GENÇ FUTBOL TAKIMLARIMIZ RAKİPLERİNİ BEŞER GOLLE GEÇTİ
Eklenme : 21.03.2016   -   Okunma : 1303

U-16 ve 2. U-19 Genç Futbol takımlarımız haftayı kayıpsız kapadılar

Belediyemiz. U-16 Genç Futbol Takımımız. 19 Mart 2016 Cumartesi günü deplasmanda İncirlispor Genç Takımını İbrahim'in 3, Umut Can ve Kazım Erdi'nin penaltıdan kaydettiği gol ile 5-1 mağlup etti. Genç takımımız karşılaşmaya; Kalede Hakan Can, Atakan, İdris Buğra, Ahmet Tamer, Alp Enes, Furkan Erdağı, Erdem, Kazım, İbrahim, Onur ve Kaptan Umut Can on biri ile çıktı. Yedek kulubesinde ise Barış, Muhammed ve Durali Semi Soydan bulundu.

Büyük çoğunluğunu üniversiteye hazırlanan gençlerimizin oluşturduğu 2. U-19 Genç futbol takımımız ise Belediyemiz Muhsin Yazıcıoğlu Futbol Sahası'nda oynanan müsabakada grubun iddialı takımlarından Çiğdemtepe'yi Mehmet Akif'in 3, Kaptan Ahmet Furkan'ın ve Mustafa Can Nehir'in golleri ile 5-2 mağlup etmeyi başardı. Bu galibiyet ile moral bulan gençlerimiz sınav stresini attılar, hem de geçirdiği bir operasyon nedeniyle takımdaki yerini alamayan birinci kaptan Emre Kütükçüoğlu'na bu galibiyeti hediye ettiler.

2.U-19 gençlerimiz bu müsabakaya kalede M.Fatih, Eren Osman, Cengizhan, Mustafa Can Nehir, Mustafa Aydın, Samet, Kaptan Ahmet Furkan, M.Akif, Muhammet, Hüseyin Kaya, Berkant onbiri ve Kazım, A.İpek, İbrahim Doğan, Umutcan, Erdem, Onur, Serkan Kuşkaya yedek kadrosu ile çıktı. 

Oynanan karşılaşmaya futbolcularımızı aileleri ve taraftarlarımız yalnız bırakmadılar.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, her iki galibiyeti kazanan takımlarımızı tebrik ederken, başarılarının devamını diledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ