Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

İLÇEMİZE GELEN BAŞBAKANIMIZ AHMET DAVUTOĞLU, BELEDİYE BAŞKANIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Eklenme : 22.03.2016   -   Okunma : 1567

Kızılcahamam caddelerinde vatandaşlarımızla kucaklaşan Başbakanımıza vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi.

Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanları, Merkez Karar Ve Yönetim Kurulu (MKYK) İstişare ve Eğitim Kampı için Kızılcahamam’a gelen Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i de makamında ziyaret etti.

Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Kızılcahamam’a gelişinde Ankara Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Daha sonra Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç ile birlikte toplantının yapıldığı otele geçti.

Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanları, Merkez Karar Ve Yönetim Kurulu (MKYK) İstişare ve Eğitim Toplantısı'na katılan Başbakanımız, yaklaşık 2 saat süren toplantının ardından Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i ziyaret için belediye binasına geldi. Başbakanımızı belediye binası önünde Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Belediye Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer, Ak PArti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyelerimiz Murtaza Güngör, Kemal Öztürk, Yusuf Şengül, İbrahim Yldız, Songül Ergelen, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız ve vatandaşlar karşıladı. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Başkanımızı makamında ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ziyaretin ardından Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ilçemizden ayrıldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ