Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZDAN TEŞEKKÜR MESAJI
Eklenme : 23.03.2016   -   Okunma : 1179

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun Kızılcahamam ziyareti ile ilgili teşekkür mesajı yayınladı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney mesajında;

22.03.2016 Salı günü Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Ahmet Davutoğlu, Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanları, Merkez Karar Ve Yönetim Kurulu (MKYK) İstişare ve Eğitim Kampı için Kızılcahamam’a teşrif etmişlerdir. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, ilçemize giriş yaptıktan sonra caddelerimizde vatandaşlarımızla selamlaşıp esnafımızı ziyaret etmiş ve Çam Otel'de yapılan toplantıya katılmışlardır. Ardından yine bir evi ziyaret eden başbakanımız, belediyemizi de ziyaret ederek bizleri onurlandırmışlardır.

Kızılcahamam olarak Başbakanımızı ilçemize yakışır bir şekilde karşıladık ve ağırladık. Bütün gün boyunca Sayın Başbakanımızın ilçemize girişinden gidişine kadar en başta kendisini karşılayan, bağrına basan vatandaşlarımıza ve esnafımıza, ilçemizde bir güvenlik sorunu yaşanmaması için yoğun bir şekilde mesai harcayan emniyet güçlerimize, İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Yıldız'a, partimizin ilçe başkanı, yönetim kurulu, gençlik kolları ve kadın kolları teşkilatlarına, belediyemiz meclis üyeleri, idari kadrosu ve personellerimize, başbakanımızı kusursuz bir şekilde ağırlayan Çam Otel yetkililerine ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Ayrıca ilçemize gelerek bizleri onurlandıran ve bu güzel günü bizlere yaşatan Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'na sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Muhittin Güney - Kızılcahamam Belediye BaşkanıİLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ