Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ÖZEN SİTESİ BÖLGESİNE OTOPARK YAPILIYOR
Eklenme : 25.03.2016   -   Okunma : 1482

 

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, ilçemizde yaşanan sorunların ivedi bir şekilde çözülmesi için çalışmalarına devam ediyor.

İlçemizin en büyük sorunlarından olan otopark konusu  ile ilgili Özen Sitesi bölgesine belediyemiz tarafından yeni bir otopark çalışması başlatıldı. Sağlık Sokak'ta bulunan Özen Sitesi'nin önünde, geçmiş yıllarda bir dönem çocuk parkı olarak ta kullanılan, şu anki Hafız Hasan Akkuş Kız Kur'an Kursu'nun yanındaki bölge son zamanlarda bölgedeki vatandaşlar tarafından otopark olarak kullanılmakta idi. Belediye Başkanımız Muhittin Güney, bu bölgedeki otopark sıkıntısının çok fazla olduğunu düşünerek mevcut yere iki katlı otopark yapılması yönünde talimat verdi. Yapılan bu çalışma ile bölgede yaşanan otopark sıkıntısının kısa vadede çözüme kavuşturulması hedefleniyor.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemizde yaşanan otopark sorununun sadece bu bölgede değil, diğer mahallelerimizde de yaşandığını, zaman içerisinde her bölgeye farklı çözümler üretmek istediklerini belirterek yapılacak olan çalışmanın bölgede yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ