Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ MUHİTTİN GÜNEY, "GELİN TANIŞ OLALIM" PROJESİ İÇİN ŞANLIURFA'YA GİTTİ
Eklenme : 30.03.2016   -   Okunma : 1420

Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in şehir dışındaki bu ziyareti süresince Belediye Başkanlığına, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan vekalet edecek

Kızılcahamam Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Birimi tarafından hazırlanan Şanlıurfa Harran Kaymakamlığı'nın ortağı olduğu, Ankara Kalkınma Ajansı'nın desteği ile hazırlanan 'GELİN TANIŞ OLALIM' sosyal etkileşim projesi kapsamında Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, ilçemiz protokolü ve proje ekibi, proje faaliyetlerini yürütmek üzere  Şanlıurfa'nın Harran ilçesine ziyaretlerde bulunacak.

 Hazırlanan proje ile geçtiğimiz hafta ilçemize gelen Şanlıurfa'nın Harran ilçesinden 30 öğrenci, 10 öğretmen, İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Spor Müdürü dört gün süreyle ilçemizde misafir edilerek öğrencilerin kaynaşması kültür alışverişinin yansıtılması kapsamındaki projenin Kızılcahamam ayağı tamamlanmıştı.

Bugün ise ilçemizden proje kapsamında Kızılcahamam'dan da 30 öğrenci, 10 öğretmen, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nahit Şahin, Kızılcahamam Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Birimi Sorumlusu Gürkan Hazar ve proje ekibi dört günlük süre içerisinde Urfa’nın Harran ilçesinde ziyaretlerde bulunarak proje faaliyetlerini yürütecekler.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, iki ilçe açısından da önemli olan bu projenin faaliyetleri içerisinde bulunmaktan dolayı memnun olduğunu dile getirerek, bu tip sosyal sosyal etkileşim projelerinin  çok önemli olduğunu ve geçen hafta ilçemize yapılan ziyaretlerin çok verimli geçtiğini söyledi. Ayrıca başkanımız proje çalışmaları esnasında emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in şehir dışındaki bu ziyareti süresince Belediye Başkanlığına, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan vekalet edecek.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ