Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

GELİN TANIŞ OLALIM SOSYAL ETKİLEŞİM PROJESİ KAPSAMINDA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
Eklenme : 1.04.2016   -   Okunma : 1321

Şanlıurfa'ya giden heyetimiz, bugün Harran ilçesinde Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz ve Harran Kaymakamı Temel Ayca'yı makamında ziyaret etti.

Kızılcahamam Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Birimi tarafından hazırlanan Şanlıurfa Harran Kaymakamlığı'nın ortağı olduğu, Ankara Kalkınma Ajansı'nın desteği ile hazırlanan 'GELİN TANIŞ OLALIM' sosyal etkileşim projesi kapsamında Belediye Başkanımız Muhittin Güney, eşi Ayşe Güney, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, eşi Şenel Yıldız, ilçemiz protokolü, proje ekibi ve öğrencilerimiz Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde proje faaliyetlerini yürütmeye devam ediyor.

30 Mart 2015 Çarşamba günü ilçemizden Şanlıurfa'ya giden heyetimiz, bugün Harran ilçesinde Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz  ve Harran Kaymakamı Temel Ayca'yı makamında ziyaret etti.

Ayrıca Şanlıurfa ile Harran'da ziyaretlerine ve gezilerine devam eden heyetimiz, iki ilçe arasındaki sosyal etkileşim projesi kapsamında yapılan  çalışmalarda öğrencilerimizle birlikte amacına ulaşan faaliyetleri gerçekleştirmeye devam ediyorlar.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, "'GELİN TANIŞ OLALIM' sosyal etkileşim projesi kapsamında yapılan faaliyetlerin çok olumlu geçtiğini, özellikle kendilerine sergilenen misafirperverlikten dolayı çok memnun olduğunu dile getirdi. Belediye Başkanımız bu vesile ile  Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Harran Kaymakamı Temel Ayca ve kendilerine Harran'da misafirperverliklerini gösteren herkese teşekkürlerini iletti. 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ