Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ŞANLIURFA'YA GİDEN HEYETİMİZ, İLÇEMİZE DÖNDÜ
Eklenme : 2.04.2016   -   Okunma : 1259

Kızılcahamam Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Birimi tarafından hazırlanan Şanlıurfa Harran Kaymakamlığı'nın ortağı olduğu

Kızılcahamam Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Birimi tarafından hazırlanan Şanlıurfa Harran Kaymakamlığı'nın ortağı olduğu, Ankara Kalkınma Ajansı'nın desteği ile hazırlanan 'GELİN TANIŞ OLALIM' sosyal etkileşim projesi kapsamında Belediye Başkanımız Muhittin Güney, eşi Ayşe Güney, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, eşi Şenel Yıldız, ilçemiz protokolü, proje ekibi ve öğrencilerimiz Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde proje faaliyetlerini tamamlayarak ilçemize döndüler.

30 Mart 2015 Çarşamba günü ilçemizden Şanlıurfa'ya giden heyetimiz, yapılan ziyaretler ile iki ilçe arasındaki sosyal etkileşim projesi kapsamında yapılan  çalışmalarda öğrencilerimizle birlikte amacına ulaşan faaliyetleri gerçekleştirdiler. Projeyi yakından takip eden Karadağ Kalkınma ajansı projenin pilot bir proje olmasından dolayı ilgilendiklerini ilk defa uygulanan bu projeyi örnek alacaklarını ve Kalkınma ajansının etkileşim projeleri arasında yer alacağı belirtildi.

Şanlıurfa  ve Harran ziyaretlerinden dönüş yapan; Belediye Başkanımız Muhittin Güney, "'GELİN TANIŞ OLALIM' sosyal etkileşim projesi kapsamında yapılan faaliyetlerin çok olumlu geçtiğini, özellikle kendilerine sergilenen misafirperverlikten dolayı çok memnun olduğunu dile getirdi. Belediye Başkanımız bu vesile ile  Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Harran Kaymakamı Temel Ayca ve kendilerine Harran'da misafirperverliklerini gösteren herkese teşekkürlerini iletti. 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ