Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, BÖLGE MİLLETVEKİLİMİZİ PROJELERİMİZİN İNŞAAT ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİLENDİRDİ
Eklenme : 17.04.2016   -   Okunma : 1103

Çeştepe Mahallesi'ne yapılan caminin açılışı için ilçemize gelen Prof. Dr. Emrullah İşler, ilçemiz içerisinde de ziyaretlerde bulundu.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemize gelen Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler'e; Sincan Uygur Özerk Bölgesi Urumçi Şehrinde faaliyet gösteren Xinjiang Alkut Şirketler Grubu tarafından ilçemizde yapım çalışmaları devam eden Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Kızılcahamam Belediyesi tarafından yaptırılan, inşaat çalışmaları devam eden Jeopark Müzesi inşaat alanlarını gezdirerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Başkanımız, ilçemizin tanıtımı ve ekonomisine katkı sağlayacak bir çok proje gibi bu bu projelerimizin de kısa sürede tamamlanarak hizmete açılmasını hedeflediklerini söyledi. Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler ise ilçemizde yapılan çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Belediye Başkanımız Muhittin Güney 'in Kızılcahamam'da gerçekleştirdiği projelerde bugüne kadar ellerinden gelen desteği verdiklerini, bundan sonra da ilçemize yapılacak her çalışmanın sonuna kadar arkasında olacaklarını söyledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ