Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, TRAVEL EXPO FUARI'NIN AÇILIŞINA KATILARAK İLÇEMİZİN TANITIMINI YAPTI
Eklenme : 21.04.2016   -   Okunma : 1204

 

21-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Ankara'da Ato Congresium Kongre Sarayı'nda gerçekleşecek olan Travel Expo Fuarı'na Kızılcahamam Belediyesi'de hazırlanılan stand ile katıldı. Fuar bugün başladı ve sabah ziyarete açılan standların açılış töreni saat 14:00'te yapıldı. Belediye Başkanımız Muhittin Güney de açılışa katılarak, ilçemizi temsil eden standımızda misafirleri ağırladı. Açılışa ayrıca Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Yayman da katıldı.Belediye Başkanımız, bizzat standda bulunarak ilçemizin tanıtımını yaptı.

Fuara özel tasarlanan standımızda ilçemize ve tesislerimize ait tanıtım broşürleri, yöresel ürünlerimiz, su, maden suyu ve çeşitli promosyon ürünleri ile Kızılcahamam'ın tanıtımı yapılacak.

İlçemizin tanıtım standını Ak Parti Etimesgut İlçe Başkanı Mehmet İkbal, TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanlığı Başkan Yardımcısı Erol Yüksel ve fuar katılımcıları ziyaret ettiler.

4 gün süreyle açık kalan fuarda Belediyemiz personelleri Uğur Demirbaş, Fatih Acar ve Ali İhsan Kayabaşıoğlu ilçemizi tanıtacaklar.

21-24 Nisan 2016 tarihlerinde Atis Fuarcılık tarafından organize edilecek “Travel Expo Ankara” ATO Congresium Kongre ve Sergi Sarayında Truva, Zelve ve Atrium hollerinde 10,000 m²’lik alanda gerçekleştiriliyor.

Ankara’da gerçekleşecek olan bu sektör buluşması, son yıllarda açılan hızlı tren hatları, şehirlerarası yollarda yapılan iyileştirmeler, ulaşım ağının gelişmesi ve kalitesinin yükseltilmesi ile Ankara çevresindeki illeri de içine alarak, on milyona yakın insanın ilgi alanını kapsamaktadır.

Seyahat planlamak isteyenlerin uygun fiyat ve kalitede ulaşım, konaklama imkânları, gidilecek gezilecek yerler hakkında bilgi alacağı ve planlarını buna göre oluşturacağı alternatif tatil seçeneklerinin de nihai tüketiciye sunulacağı müşteri hedefli bu fuar önümüzdeki yıllardan itibaren uluslararası fuar listelerinde yer alarak tamamen insanların tatil ve seyahat planlamalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Bu seneki fuar alt teması Termal Turizm olarak planlanmıştır. Fuar esnasında Turizm ile ilgili konularda konferans,çalıştay ve etkinliklerin yer alacağı Travel Expo Ankara Turizm fuarında amaç katılımcılara ve ziyaretçilere en iyi fırsatları sunmaktır.

Başkanımız Muhittin Güney, ilçemizin tanıtımına büyük katkıda bulunacak bu fuara güzel bir stand hazırlayarak Kızılcahamam'ın güzelliklerini herkesin görmesini amaçladıklarını söyleyerek, fuar ziyaretçilerinin ilçemize gösterdikleri yakın ilgiden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını sözlerine ekledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ