Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA TÖRENİNE KATILDI
Eklenme : 23.04.2016   -   Okunma : 1207

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Törenine katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Törenine katıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı remsi töreni İlçemiz Kazım Karabekir İlkokulu Bahçesinde okul öğrencilerinin hazırladığı çeşitli gösterilerle başlayarak Yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerin verilmesiyle sona erdi.

Törene İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Müşmal, Garnizon Komutanı Kadir Bilgin, Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Emniyet Müdürü Ali Yeşildal, İlçe Müftüsü Sinan Kazancı, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Okul Müdürleri, Kurum Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve veliler katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada "23 Nisan 1920’de açılan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin, ulusal egemenliğe dayalı, Cumhuriyet rejimi ile yönetilen yeni Türk Devleti’nin sağlam temelini oluşturduğunu ifade ederek, “Çocuklarımızın Ulusal bağımsızlığın teminatı olduğunu her fırsatta dile getiren Ulu Önder Atatürk, dünyanın hiçbir ülkesinde yapılmayanı yaparak, Millet Meclisi’nin açıldığı büyük günü onlara armağan etmiştir. Bunun altında çocuklara duyulan büyük bir inanç ve sevgi yatmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, birinci meclisimizin üyelerini ve Milli Mücadele’de emeği geçen herkesi saygı ve rahmetle anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini kaydetti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ