Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ÖZEL ANKARA AZİZİYE ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ DE KIZILCAHAMAM'I TERCİH ETTİ
Eklenme : 3.05.2016   -   Okunma : 1299

          Özel Ankara Anadolu Aziziye Anadolu Lisesi'nin başarılı öğrencilerinden oluşan 16 kişilik Onur Kurulu öğrencileri öğretmenleri Feyza Gübe ve Servet Kılıç öncülüğünde ilçemize Jeopark gezisi düzenledi.

          Özel Ankara Aziziye Anadolu Lisesi Onur Kurulu öğrencileri Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Ali İhsan Kayabaşıoğlu rehberliğinde ilk olarak ilçemiz Cumhuriyet Meydanı'nda karşılanarak burada bulunan fosilleri, bölgemize ait taşları inceleyip ilçemiz ve Jeopark Projesi hakkında bilgilendirildiler. Onur kurulu öğrencileri, Şehit Anıt Ağacı'nı sonrasında ise Soğuksu Milli Parkı'nı ve burada bulunan Tabiat Varlıkları Müzesi'ni ziyaretlerinin ardından Çeltikçi bölgesinde bulunan Mahkeme Ağacin Yeraltı Şehri Kültürel  Jeositi ile Abacı Peri Bacalarını gezdiler, Özel Ankara Anadolu Aziziye Anadolu Lisesi'nin öğrencileri şehir merkezinde yöresel ürünler çarşısını gezip alışveriş yaparak ziyaretlerini sonlandırdılar.

           Özel Ankara Aziziye Anadolu Lisesi öğrencileri gezi bitiminde Kızılcahamam Belediyesi'ne gelerek Belediye Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer’i makamında ziyaret ederek belediyemiz projeleri hakkında bilgi aldılar. Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in Kızılcahamam' a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı tebrik ederek,  belediyemizin yapmış olduğu misafirperverlik için  teşekkür ettiler.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ