Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KAYMAKAMLIK TURNUVASININ ŞAMPİYONU YİNE KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ OLDU
Eklenme : 4.05.2016   -   Okunma : 2675

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce organize edilen, Kızılcahamam Kaymakamlık Kupası Futbol Turnuvası bu gün yapılan final müsabakası ile sona erdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce organize edilen, Kızılcahamam Kaymakamlık Kupası Futbol Turnuvası bu gün yapılan final müsabakası ile sona erdi.

4 Nisan’da 16 takımın mücadele ettiği turnuvanın şampiyonu finalde Anadolu Lisesini yenen geçen yılın şampiyonu Kızılcahamam Belediyesi Futbol Takımı oldu. Üçüncülük kupası ise Hükumet Konağı Takımını yenen Ayşe Bezci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin oldu.

Turnuvayı izleyenler arasında, İlçe Kaymakamı Mehmet YILDIZ, Belediye Başkanı Muhittin GÜNEY, Hakim Akın KILIÇ, İlçe Emniyet Müdürü Ali YEŞİLDAL, İlçe Müftüsü Sinan KAZANCI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli KARAKUŞ, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İLHAN, Belediye Genel Koordinatörü İhsan TAŞER, Hakimevi Müdürü Yunus ÇİLOĞLU, okul müdürleri, öğrenciler ve çok sayıda spor sever Kirmir Halı Sahasında bulundular.

Müsabakalarda 6 özel ödülde sahibini bulurken  Turnuvanın Ana Sponsoru Arzen Sys. Bilişim Teknolojileri A.Ş adına Yunus ÇİLOĞLU’na Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Nahit ŞAHİN tarafından teşekkür plaketi verildi.

Müsabakalarda 3.lik kupasını Hâkim Akın KILIÇ, 2.lik kupasını Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin GÜNEY, Şampiyonluk kupasını da Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet YILDIZ verdiler.

Turnuvanın en centilmen takımı Adliye Futbol Takımı,

Turnuvanın en centilmen sporcusu Anadolu Lisesi oyuncusu Salim ATEŞLİ,

Turnuvanın gol kralı Kızılcahamam Belediyesi oyuncusu Hüseyin Cengiz TURAN,

Turnuvanın en iyi forması Kızılcahamam Jeotermal Futbol takımı forması,

Turnuvanın en iyi kalecisi Kızılcahamam Belediyesi oyuncusu Murat ÇİFTLİK,

Turnuvanın en değerli oyuncusu Anadolu Lisesi takımından Serkan BAYTEK oldu.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney Turnuvanın Şampiyonu olan Kızılcahamam Belediyesi futbol takımını tebrik ederek Şampiyonluğun hayırlı olmasını diledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ