Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

EV ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR
Eklenme : 9.05.2016   -   Okunma : 2260

Kızılcahamam Belediyesi sosyal faaliyetleri kapsamında, Kızılcahamam Belediyesi AK Masa Birimi, Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in eşi eşi Ayşe Güney ve Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen ile ev ziyaretlerine devam ediyor. İlk olarak "Hoşgeldin Bebek" ziyaretleri kapsamında gerçekleşen ziyarette Serkan ve Filiz çifti ziyaret edilerek hayırlı olsun denildi.

 Umre'den gelen Cumalı Özdemir , Emine Karapınar ve Şerif Coşar evlerinde ziyaret edilerek kendilerine hoş geldiniz denildi.

 Ayrıca ilçemizde ikamet etmekte olan Miraç Dabaz , Gülay Ceylan, Adnan ve Havva Ataseven, Adnan Dursun, Fatma Yüce, Ganime Bülbül, Nagihan Çalışkan, Aysun Şenli, Müberra Germiyan ve Emet Altınok evlerinde ziyaret edildi.

Başsağlığı ziyareti olarak yakınlarını kaybeden Hanım Kabaosman ve kızı, Halis ve Dudu Doğan çifti de evlerinde ziyaret edildi.

Ziyaretler hasta ziyaretleri ile sona erdi. Belediyemiz Mali İşler Müdürü Muammer Sarıoğlu'nun annesi, ilçemiz esnaflarından Yusuf Öztürk'ün kayınvalidesi, Şevket Güvençli'nin kızı ve Zeycan Sakızcıoğlu geçirmiş olduğu rahatsızlıklardan dolayı ziyaret edildi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ