Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

NEVİN GÖKÇEK HAFIZLIK KURSU'UN TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI
Eklenme : 13.5.2016   -   Okunma : 1354

Kızılcahamam'da hizmet veren ve bir çok hafız yetiştiren Evrensel Hafızlar Derneği'nin ilçemizde bulunan şubesi  Nevin Gökçek Hafızlık Kursu'nun yapılacak olan yeni binası için Temel Atma Töreni düzenlendi.

Törene, kursun yeni binasının yapımında en büyük desteği sağlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve eşi Ayşe Güney, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Evrensel Hafızlar Derneği Genel Başkanı Harun Aytaç,  Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, ESYAV Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüdaverdi Çakır, Belediye Meclis Üyeleri Songül Ergelen, Kemal Öztürk, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız ve çok sayıda davetli katıldı.

Program saygı duruşu ve istiklal marşı okunması ile başladı. Ardından Kur'an-ı Kerim okundu. Açılış konuşmasını Evrensel Hafızlar Derneği Kızılcahamam Şubesi Başkanı Fevzi Ünver yaptı. Ardından sırası ile Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Evrensel Hafızlar Derneği Genel Başkanı Harun Aytaç,  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız protokol konuşmalarını hayırlı olsun dileklerini ileterek yaptılar. Temel Atma Töreni'ne geçilerek Mustafa Acar Hoca tarafından yapılan dua ile program sona erdi. İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ