Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

NEŞET ERTAŞ TÜRKÜLERİ İLE MUHTEŞEM BİR AKŞAM
Eklenme : 19.05.2016   -   Okunma : 1619

Kızılcahamam Belediyesi tarafından Neşet Ertaş Türküleri Konseri programı tertip edildi.

 

 Kızılcahamam Belediyesi tarafından Neşet Ertaş Türküleri Konseri programı tertip edildi.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen Neşet Ertaş Türküleri Konseri programına Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız  Muhittin Güney ve Eşi Ayşe Güney, Gazi Üniversitesi  Eski Dekanı Ali Güz,  İlçe Garnizon Komutanı Kadir Bilgi, Askerlik Şube Başkanı Sefa Burak Gürleyen, İlçe Müftüsü Sinan Kazancı, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı. 

Gazi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilimdalı'nda eğitimci olan hemşerimiz Yrd. Doç. Dr. Mehmet Akpınar ve öğrencilerinin Kızılcahamam Swiss İnternational otelde gerçekleştirdiği konser programda konuk sanatçı olarak Ankara Devlet Türk Halk Müziği Korosu Sanatçısı Nilgün Kızılcı ile birbirinden güzel Neşet Ertaş Türküleri seslendirdiler.

 Belediye Başkanımız Muhittin Güney Yaptığı konuşmada; Gazi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilimdalı'nda eğitimci olan hemşerimiz Yrd. Doç. Dr. Mehmet Akpınar  bu güzel konser için çok teşekkür ederek , Yrd. Doç. Dr. Mehmet Akpınar  ve Ankara Devlet Türk Halk Müziği Korosu Sanatçısı Nilgün Kızılcı'ya plaket ve çiçek takdim etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ