Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

SEYİR TEPESİ İNŞAATINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Eklenme : 24.05.2016   -   Okunma : 1341

Belediye Başkanımız, Seyir Tepesi Sosyal Tesisleri'nin de tamamlanarak açılışını yapmayı sabırsızlıkla beklediklerini söyledi.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından ilçemize gelen misafirlerimizin daha iyi bir şekilde ağırlanması,aynı zamanda ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın daha güzel bir Kızılcahamam’da yaşaması için bir çok noktada çalışmalar devam ediyor.

İlçemizin geleceğine damga vuracak bir çok proje belediye başkanımız Muhittin Güney’in göreve gelmesiyle hayata geçmeye başladı.Bunlardan birisi de Kızılcahamam’ın girişinde sanayi bölgesinin hemen üst tarafında ilçeye gelenleri karşılayan tepede çalışmaları başlatılan Seyir Tepesi Sosyal Tesisleri. İnşaat çalışmaları hızlı bir şekilde devam eden projemizin kısa zamanda tamamlanması hedefleniyor.

Başkanımız Muhittin Güney, ilçemize güzel eserler sunmanın heyecanını taşıdıklarını belirtti. Sık sık çalışmaları kontrol ederek hiç bir eksiklik olmadan çalışmaların tamamlanmasını hedeflediklerini söyleyen başkanımız, bir an önce Seyir Tepesi Sosyal Tesisleri'nin de tamamlanarak açılışını yapmayı sabırsızlıkla beklediklerini sözlerine ekledi.

Seyir Tepemizin teknik özellikleri ise şu şekilde;

2500m2 arsa içerisine 1025m2 inşaat alanı Çelik Konstrüksiyonlu yapı’da 395 m2 ve 113 m2 çok amaçlı salon 160m2 Mutfak, Lavabolar ve İdari odalar. Çevre düzenlemesi, yeşil alan, oyun parkı ve Oto park.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ