Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BELEDİYEMİZ TARAFINDAN "ELİ ÖPÜLESİ ANNELER" PROGRAMI YAPILDI
Eklenme : 26.05.2016   -   Okunma : 1543

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen ve bir yıldır devam eden Aile Eğitimi Seminerlerinin sonuncusu olarak "ELİ ÖPÜLESİ ANNELER" programımız yapıldı.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen ve bir yıldır devam eden Aile Eğitimi Seminerlerinin sonuncusu olarak "ELİ ÖPÜLESİ ANNELER" programımız Belediye Nikah ve Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

Programa Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Başkanımızın eşi Ayşe Güney, İlçe Müftüsü Sinan Kazancı ve eşi Hüsna Kazancı, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız ve çok sayıda bayan vatandaşımız katıldı.

Programın başında Belediye Başkanımız Konuşma yaparak daha önce gerçekleştirdiğimiz konferanslar ve Eğitimci - Yazar Aliye Satılmışoğlu tarafından geçekleştirilen Aile Eğitimi konferanslarımıza katılım gösteren vatandaşlarımıza teşekkür etti. Bu son konferansımıza katılan vatandaşlarımız için İstanbul Gezisi düzenleneceğini belirten başkanımız, gezi ve konferans faaliyetlerinin devam edeceğini dile getirdi. Başkanımızın konuşmasının ardından Eğitimci-Yazar Aliye Satılmışoğlu tarafından "ELİ ÖPÜLESİ ANNELER" konulu konferans verildi. Seminerden sonra ilçemizde yaşayan engelli aileleri, şehit aileleri, en yaşlı anne ve en yaşlı çiftimizi konu alan slayt, katılanların duygusal anlar yaşamasına sebep oldu. Slayt gösteriminin bitiminde engelli anneleri Havva Ataseven, Taliha Bülbül, Ebru Koçak, şehidimiz Serkan Ünsal'ın annesi Meryem Ünsal, en yaşlı anne Zöhre Öksüzoğlu, en yaşlı çift Zeynep-Yaşar Öztürk'e protokol tarafından plaketleri takdim edildi. Program sunucusu Meryem Cesur ve gitarı ile programa ren katan genç sanatçı Mehmet Dönmez şiir ve müzik dinletisi gerçekleştirdiler.

Ayrıca Belediye Başkanımız Muhittin Güney, katılan vatandaşlarımıza katılım sertifikası ve Aliye Satılmışoğlu'nun yazmış olduğu kitabı hediye etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ