Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

VATANDAŞLARIMIZA ARI KOVANI MALZEMELERİ DAĞITIMI YAPILDI
Eklenme : 30.05.2016   -   Okunma : 1541

Kızılcahamam Belediyesi,Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezinde kurs gören ve başarılı olan vatandaşlarımıza kovanlarda kullanılacak malzemelerin dağıtımını yaptı.

Kızılcahamam Belediyesi, Kızılcahamam İlçe Tarım Müdürlüğü işbirliği ile Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından daha önce Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezinde kurs gören ve başarılı olan vatandaşlarımıza arılı kovan dağıtımı yapılmıştı.Bugün de yine vatandaşlarımıza bu kovanlarda kullanılacak malzemeler; arı körüğü, çerçeve, arıcı mahmuzu, el demiri, arıcı fırçası, arıcı eldiveni, arıcı maskesi, arı kovanı plakası ve arı kovanı dağıtımı gerçekleştirildi.

Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen törene Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Kalkınma ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanı Özgür Güveni Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Ahmet Arslanoğlu, Uğur Kalender ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney yapmış olduğu konuşmada; Bugüne kadar Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden her konuda sınırsız destek aldıklarını, yapılan çalışmalarda Büyükşehir Belediye Başkanlığından istedikleri her talebin yerine getirildiğini söyledi. Bundan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek'e çok teşekkür ettiğini söyleyen başkanımız, arı kovanı ve malzemelerinin vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ