Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

7. ULUSLARARASI ARAPÇA YARIŞMALARI FİNAL HEYECANI KIZILCAHAMAM’DA YAŞANDI
Eklenme : 31.05.2016   -   Okunma : 2647

7. Uluslararası Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmalarının Türkiye finalleri, 29-30-31 Mayıs 2016 tarihlerinde Ankara Kızılcahamam’da yapıldı.

 

25 bin Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu öğrencisinin katılımıyla il ve bölge finalleri gerçekleştirilen 7. Uluslararası Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmalarının Türkiye finalleri, 29-30-31 Mayıs 2016 tarihlerinde Ankara Kızılcahamam’da yapıldı.

İmam hatip ortaokulları kategorisinde Arapça Şiir Okuma Yarışması, Arapça Hikâye Canlandırma Yarışması ve Arapça Çocuk Şarkıları Yarışması; Anadolu imam hatip liselerinde Arapça Bilgi Yarışması, Arapça Şiir Okuma Yarışması, Arapça Metin Canlandırma Yarışması, Arapça Hat-Kaligrafi Yarışması; Uluslararası Anadolu imam hatip liselerinde Arapça Şiir Okuma Yarışması ve Arapça Metin Canlandırma Yarışması; proje Anadolu imam hatip liselerinde ise bu yıl ilk defa, Arapça Münazara Yarışmasının Türkiye finalleri yapıldı.

 Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney,yarışmaya katılarak, dereceye giren Arapça Metin Canlandırma Yarışması,  öğrencilerine  ödüllerine takdim etti. Diğer öğrencilerimize  ise belediyemiz tarafından hazırlanan kitaplar hediye edildi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ