Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BELEDİYEMİZ RAMAZAN AYINA HAZIR
Eklenme : 5.06.2016   -   Okunma : 1208

06 Haziran 2016 Pazartesi günü mübarek Ramazan ayının başlaması sebebiyle belediyemiz tarafından tüm hazırlıklar tamamlandı.

06 Haziran 2016 Pazartesi günü mübarek Ramazan ayının başlaması sebebiyle belediyemiz tarafından tüm hazırlıklar tamamlandı.

Ramazan ayı boyunca ilçemiz Büyük Kaplıca yanında açılacak olan iftar çadırında günlük iftar yemeği verilecek. İftar yemeğimiz başta ihtiyaç sahipleri olmak üzere tüm halkımıza açıktır. Yine Ramazan boyunca Cuma ve Cumartesi günleri iftar çadırının kurulu olduğu bölgede Ramazan Eğlenceleri programı belediyemiz tarafından düzenlenecek.

Yapılacak etkinliklerde ay boyunca İlahiler, Tasavvuf Müziği Konserleri, Semazen Gösterileri, çocuklara yönelik hediyeli yarışmalar, Hacivat-Karagöz gösterileri, pamuk şeker, mısır gibi ikramlar gerçekleştirilecek.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney yaptığı açıklamada; Ramazan ayının ilçe halkımız, ülkemiz ve tüm İslam Alemi için hayırlar getirmesini niyaz ederek, yapılacak olan etkinliklerimize tüm vatandaşlarımızı ve misafirlerimiz davet etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ