Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

GİMAT ESNAFINDAN AŞEVİMİZE RAMAZAN YARDIMI
Eklenme : 7.06.2016   -   Okunma : 1692

Gimat'ta bulunan Kızılcahamamlı esnaflarımızın yaptığı kuru gıda yardımı teslim alındı.

Kızılcahamam Belediyesi Aşevi'nin 365 gün maddi durumu zayıf olan ailelere ve Ramazan Ayı boyunca iftar çadırında vereceği yemeklerde kullanılmak üzere; Gimat'ta bulunan Kızılcahamamlı esnaflarımızın yaptığı kuru gıda yardımı teslim alındı.

Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı, Meclis Üyeleri Kemal Öztürk ve Murtaza Güngör, bugün Gimat esnafını ziyaret ederek, Ramazan ayı gelmesiyle yaptıkları yardımları teslim aldılar. Kızılcahamam'da böyle hizmetler yaptıkları için belediyemize teşekkür eden esnaflarımıza, başkan yardımcımız, ve meclis üyelerimiz de ilçemiz adına teşekkür ettiler.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ramazan ayının gelmesi ile birlikte hat safhaya ulaşan yardımlaşma duygusu içerisinde Kızılcahamam Belediyesi Aşevimize yardımda bulunan Gimat esnafları; Yayla Bakliyat, Özyılmazlar, Önder Çuval, Arya Bakliyat, Hatipoğlu, Samur, Tekcanlar, Ortak Pazar, Oruçlar, Yederler, Yılsan Bakliyat,  Ayanoğlu, Kaplan Kuruyemiş, Metin Bakliyat'a şahsım belediyemiz ve ilçemiz adına teşekkür ederim dedi.

Sizler de Kızılcahamam Belediyesi Aşevimize yardımda bulunabilirsiniz. Ayni ve nakdi yardımlarınızın yanında adak kurbanlarınız da makbuz karşılığı teslim alınmaktadır.

İrtibat - 736 10 30 - (156) - HACI ÜNAL

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ