Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ODA BAŞKANLARI, SANAYİ SİTESİNDE YAPILAN ÇALIŞMALAR İÇİN BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR ETTİLER
Eklenme : 8.06.2016   -   Okunma : 1208

Kızılcahamam Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından sanayi sitesinde yürütülen çalışmalar sanayi esnafının yüzünü güldürdü.

Kızılcahamam Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından sanayi sitesinde yürütülen çalışmalar sanayi esnafının yüzünü güldürdü.

Sanayi sitesinde yapımı tamamlanacak olan asfaltlama çalışması yıllardır süregelen bir sıkıntıyı sona erdirecek. Ayrıca en arkada bulunan caddede yolun dar olması münasebeti ile yol genişletme çalışması ve tepe ile yol arasına koruma duvarı çalışması yapılacak.

Konu ile ilgili memnuniyetlerini sanayi esnafımız adına dile getirmek isteyen Sanayi Sitesi Başkanı Hacı İset ile Demirciler ve Marangozlar Odası Başkanı Ahmet Özkan; yıllardır sıkıntılarını dile getirdiklerini ve bu önemli konuya bir türlü çare bulamadıklarını ama Muhittin Güney Başkanın titizlikle üzerinde durması neticesinde bu bölgede çalışmaların yapıldığını söylediler. Sanayi bölgesinde yapılan çalışmaları vatandaşlarımızın gelip görmesi gerektiğini belirten oda başkanlarımız, şehrin dışında bir bölge olduğu için burada yapılan çalışmanın ne kadar önemli ve büyük olduğunu kimsenin farketmediğini de sözlerine eklediler. Ayrıca yolun asfaltlama çalışması öncesinde doğal gaz ile elektrik hatlarının yer altına alınması için başkanımızın girişimlerini sürdürdüğünü söyleyen  Hacı İset ve Ahmet Özkan, son olarak sanayi esnafı adına başkanımıza bu önemli çalışmasından ve ilçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam ilçemizin her yerinde sorunları tespit ederek bu sorunlara kısa sürede çözümler ürettiklerini, özellikler sanayi sitemizin yıllardır devam eden sorunlarına çare olabilecek bu çalışmaları yapmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ