Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

RAMAZAN AKŞAMLARI PROGRAMI DOLU DOLU GEÇİYOR
Eklenme : 12.06.2016   -   Okunma : 1277

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney tarafından Ramazan akşamlarına ayrı bir renk katmak için hazırlatılan

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney tarafından Ramazan akşamlarına ayrı bir renk katmak için hazırlatılan ve her yıl gerçekleştirdiğimiz Geleneksel Ramazan Etkinlikleri, Büyük Kaplıca yanında açılan iftar alanında bu akşamda eğlenceli gösteriler ile devam etti.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Ramazan Etkinlikleri programında sahne alan Kardeş şehir Mamuşa Belediyesi halk dansları topluluğu tarafından tiyatro, şiir ve yöresel oyunlar ile başlayan programımız, çocuklara yönelik yarışmalar, kukla gösterisi, meddah, Hacivat Karagöz, İbiş ile Memiş, Kavuklu ile Pişekar gösterileri ile devam etti. Çocuklara yarışmalar neticesinde belediyemiz tarafından hediyeler verildi. Kurulan tezgahlarda gelen konuklara pamuk şeker ve mısırı ikramı yapıldı.

Vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği etkinliklerimiz İbrahim Altınışık'ın seslendirdiği Türk Halk Müziği veTürk Tasavvuf Musikisi Konseri ile sona erdi.

Ramazan etkinliklerimiz Büyük Kaplıca yanında açılan iftar alanında Cuma ve Cumartesi günleri, Ramazan ayı boyunca iftar sonralarında devam edecek.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ