Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MAHALLEDE ÇOCUK PANAYIRI BAŞLIYOR
Eklenme : 29.06.2016   -   Okunma : 1163

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 30 Haziran – 05 Temmuz 2016 tarihleri arasında Kızılcahamam Cumhuriyet Meydanı`nda MAHALLEDE ÇOCUK PANAYIRI düzenlenecek.

Çocukara 6 gün süreyle ücretsiz olarak lunapark keyfi, hediye çekilişi, Etiyopya Akrobasi Gösteri Grubu, yüz ve kum boyama, mini go- kart, yarışmalar ve muhteşem sirk gösterileri ile  mahalleleri aynı ortamda buluşturan, eğlenceyi vatandaşların ayağına götüren ” MAHALLEDE ÇOCUK PANAYIRI ” özellikle çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ilçelerde kurduğu “MAHALLEDE ÇOCUK PANAYIRI’NI ” Kızılcahamam’a taşıdı. Panayır, oyun gruplarıyla  minik ziyaretçilerini ağırlayacak. Muhteşem sirki, akülü arabalar, şişme oyuncaklar ile pek çok lunapark oyuncağının yer aldığı panayır alanındaki sahne gösterileri ile akrobasi ve muhteşem sirk grubu, heyecanlı bir atmosfer ile konuklarını ağırlayacak.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, “MAHALLEDE ÇOCUK PANAYIRI” etkinliğini Kızılcahamam’da özellikle çocuklarımızla buluşturduğumuz için mutluyuz diyerek Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek’ e teşekkür ederek, çocuklara iyi eğlenceler diledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ