Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM'DA RESMİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI
Eklenme : 5.07.2016   -   Okunma : 1507

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ramazan Bayramı'nın birinci gününde resmi bayramlaşma törenine katıldı.

Kızılcahamam Kaymakamlığı ve Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen resmi bayramlaşma töreni Ramazan bayramının birinci gününde, Kızılcahamam Belediyesi Adem Özbekler Kültür Merkezinde saat 14.00 de başladı.

Bayramlaşma Törenine; Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Garnizon Komutanı, Emniyet Müdürü, Eski Belediye başkanları, Belediye meclis üyeleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Yöneticileri, sivil toplum örgütleri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşan Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney; Ramazan Bayramı Bayramlaşma törenine katılan her kesin bayramını kutlayarak, Bayramın Ülkemizde ve İlçemizde huzur içerisinde geçmesini diledi. Bayramların, İslam Ülkelerinde ve Ülkemizde yaşan Terör olaylarının biran önce bitmesine vesile olması temennisinde bulunan Başkanımız Muhittin Güney tüm ilçe halkımıza iyi bayramlar diledi.

Kızılcahamam Belediyesi Adem Özbek Kültür Merkezinde başlayan bayramlaşma töreni daha sonra Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Huzur evi, ziyaretleri ile devam etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ