Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

EN FAZLA ZİYARETÇİYİ KIZILCAHAMAM AĞIRLADI
Eklenme : 13.07.2016   -   Okunma : 1347

Ramazan Bayramı tatilinde milli park ve tabiat parklarına ziyaretçi akını yaşandı.

Ramazan Bayramı tatilinde milli park ve tabiat parklarına ziyaretçi akını yaşandı. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Ülke genelindeki 178 farklı korunan alanlarımızda toplam 734 bin 246 kişiyi ağırladık.

Korunan alanlarımızı ziyaret eden vatandaşlarımız en fazla yoğunluğu ise 279 bin 617 kişi ile bayramın üçüncü günü oluşturdu” diye konuştu. “En fazla ziyaretçiyi Ankara Kızılcahamam ağırladı” Korunan alanlarda en fazla ziyaretçi ağırlayan ilin Ankara olduğunu vurgulayan Bakan Eroğlu, “Ankara’daki korunan alanlar toplam 76 bin 974 kişiyi ağırladı. Bu kişilerin 71 bin 505’i ise Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı’nı ziyaret etti.”şeklinde konuştu.

Bayram tatili süresince Kızılcahamam soğuksu milli Parkını ziyarete gelen araç sayısı ise yaklaşık 26.000 olarak tespit edildi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Bayram tatilinde ilçemize gelen yerli ve yabancı misafirlerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, daha ferah ve yaşanılabilir bir Turizm ve doğa cenneti olan ilçemiz için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ