Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BİR HAFTADA ÜÇÜNCÜ TEMİZLİK
Eklenme : 13.07.2016   -   Okunma : 1317

Güzel ilçemizi binlerce kişi ziyaret ederken ilçemiz Kadirbey Mahallesi başta olmak üzere çeşitli bölgelerde bulunan duvarlarda karalama şeklinde uygunsuz yazıların, ısrarla yazılmaya devam etmesi bizleri derinden üzmektedir.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemiz içerisinde bu tür çirkin davranışların yapılmasından dolayı duyduğu rahatsızlığı dile getirerek, vatandaşlarımızdan bu konuda daha duyarlı olmalarını bu çirkin görüntülere fırsat verilmemesi gerektiğini başta mahalle muhtarlarımızdan ve ilçe halkımızdan önemle rica etti.

İlçemiz Karşıyaka mahallesinde bulunan Kadirbey Kalesi’nde Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in talimatları ile Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı Özel Ekiplerince, Belediyemiz Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü takip ve kontrolü ile yapılan çalışmalar neticesinde ilçede bulunan bu tip yazılar, özel araçlarla  bir haftada üç kez silinerek temizlendi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin bu konuda yardımcı olduğunu da sözlerine ekleyen başkanımız, kendilerine teşekkürlerini iletti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ