Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZDAN DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI AÇIKLAMA
Eklenme : 16.07.2016   -   Okunma : 1491

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney,

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, "Türkiye Cumhuriyetine yapılan hain darbe kalkışmasını kınamak ve aziz Türk milletinin tek yürek olup milli iradeye gösterdikleri duyarlılıktan dolayı bir teşekkür mesajı yayınladı.

Kızılcahamam'dan binlerce kişi, darbe girişimine gece boyunca tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı'mız  Recep Tayyip Erdoğan’ın Türk halkına yaptığı çağrıyla Kızılcahamam Cumhuriyet meydanında toplanan binlerce vatandaş sloganlar atarak AK Parti hükümetinin yanında olduklarını vurguladı.

Darbe girişiminin ardından açıklama yapan Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam halkına gösterdikleri dik duruştan dolayı teşekkür etti. Başkanımız sözlerine şöyle devam etti; "Yüce milletimizin iradesine karşı düzenlenen, demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçecek bu girişimi şiddetle ve nefretle kınıyoruz. Demokrasinin en önemli savunucularından olan Cumhurbaşkanımız, liderimiz her zamanki o kararlı duruşunu tekrar göstererek vatandaşlara doğru mesajları verdi ve bizleri eğilmez, bükülmez bir şekilde ayakta tutmayı sağladı. Cumhurbaşkanı'mız Başbakanımız hükümetimiz ve halkımızın her zaman yanındayız. Böyle bir duruşa sahip bir halkın seçilmiş belediye başkanı olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Başkanımız konuşmasının sonunda;” Bu hain girişimin ardından şehit olan güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet kederli ailelerine başsağlığı diler yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ