Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI KIZILCAHAMAMLILAR YİNE CUMHURİYET MEYDANINDA BİRARAYA GELDİLER
Eklenme : 17.07.2016   -   Okunma : 1385

Kızılcahamamlı vatandaşlar, darbe girişiminin 2. gününde Cumhuriyet Meydanında darbeye tepki göstermeye devam ediyor.

Kızılcahamamlı vatandaşlar, darbe girişiminin 2. gününde Cumhuriyet Meydanında darbeye tepki göstermeye devam ediyor.

Cumhuriyet Meydanına gelen İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Cumhuriyet Başsavcımız Fatih Muşmal, İlçe Emniyet Müdürümüz Ali Yeşildal, Sivil Toplum Örgütlerimizin Temsilcileri Kurum Müdürleri, Ak Pati İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş Cumhuriyet meydanında toplandı.

Kızılcahamamlı vatandaşlar, Cumhurbaşkanının çağrısı üzerine darbe girişiminin 2. gününde de ellerine Türk bayraklarını alıp sokaklara dökülerek, Paralel Devlet Yapılanması (PDY) Fethullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) tarafından yapılan askeri darbe girişimini lanetledi.
Bu gün Aksam Saat 21:00’de Cumhuriyet Meydanında toplanılıp darbe girişimine tepki gösterilerek İlçe Müftülüğümüz tarafından Kur'an-ı Kerim Okutuldu ve İlçe Müftümüz Sinan Kazancı tarafından şehitlerimiz için dua edildi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız birer konuşma yaparak bu çirkin saldırıyı kınadıklarını ve ilçemizden Ankara'ya giden 4 vatandaşımızın şehit olduğunu belirttiler. 

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ