Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM'DA DEMOKRASİ NÖBETİ SÜRÜYOR
Eklenme : 19.07.2016   -   Okunma : 1307

Kızılcahamam'da, hainlerin darbe girişimine tepkiler büyüyerek devam ediyor.

Kızılcahamam'da, hainlerin darbe girişimine tepkiler büyüyerek devam ediyor.

Darbe girişimini protesto etmek ve vatanını hainlere bırakmamak adına, akşam saatlerinde toplanan Kızılcahamamlılar Türk bayraklarıyla Cumhuriyet meydanında toplanarak tepkilerini dile getirdi. Kalabalık akşam saatlerinde daha da arttı.

Demokrasi nöbeti tutan yüzlerce kişi arasından İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Müftüsü Sinan Kazancı, İlçe Emniyet Müdürümüz Ali Yeşildal, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Kamu Kurum müdürleri ve Kızılcahamam halkı darbecileri protesto etmeye devam ediyor.

Saat 21.00 sıralarından Cumhuriyet Meydanına toplanan halka Kızılcahamam Belediyesi tarafından çorba ve çay ikramı yapılırken Swiss İnternationel otel tarafından ise lokma tatlısı ve mısır dağıtıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in talimatları ile çay ve çorba ikramı yapılırken, Akmasa birimi personeli tarafından ise İlçemizden Demokrasi Şehidi olan Gülşen ailesinin evinin önüne çorba tezgahı kurularak taziyeye gelen misafirlere çorba ikram edildi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ