Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MİLLİ İRADEYE SAHİP ÇIKMA VE DEMOKRASİ NÖBETİNE DUALAR VE İLAHİLER İLE DEVAM EDİLDİ
Eklenme : 20.07.2016   -   Okunma : 1466

İlçemiz demokrasi nöbetine ve milli iradeye sahip çıkmaya devam ediyor.

Demokrasi nöbeti tutan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Müşmal, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Müftüsü Sinan Kazancı, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Emniyet Müdürümüz Ali Yeşildal, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, kamu kurum müdürleri ve Kızılcahamam halkı darbecileri protesto etmeye devam ediyor.

 Saat 21.00’den itibaren Cumhuriyet Meydanına toplanan halkımıza Kızılcahamam Belediyesi tarafından çorba ve çay ikramı yapılırken Swiss İnternationel Otel tarafından ise lokma tatlısı ve mısır dağıtıldı.

 Milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkmak adına bu akşam saat 21.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda, halkımız tarafından okunan Hatm-i Şerif ve Yasin-i Şeriflerin ardından, yatsı namazından sonra tüm şehitlerimizin ruhlarına Emekli Hocamız Mustafa Acar tarafından dua edildi. Ayrıca ilçemizde görev yapan hocalarımız ve Mustafa Caymaz tarafından ilahiler okundu.

Düzenlenen programda konuşma yapan Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Milli irade ve demokrasiye sahip çıkmak adına verdikleri desteklerden dolayı Kızılcahamam halkına teşekkür etti. Belediye Başkanımız Muhittin Güney, konuşmasının sonunda şehit cenazesinde yaşadıklarını paylaşarak şöyle dedi; Süleler Mahallesi'nden şehit olan Mustafa Ateş kardeşimizin cenazesinde şehidimizin babasının kullandığı ifadeye değinerek; başkanım oğlumu vatan için şehit verdim, bu benim canımı yakmadı fakat, biz yıllardır bu hainlere zekat ve fitrelerimizi verdik. Kurban derilerimizi verdik. Karşılığı mermi oldu, bomba oldu ve oğlumuza sıkılan kurşun oldu. İşte bu benim canımı çok yaktı dediğini belirtti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ