Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, DARBE OLAYLARINDA YARALANAN KAHRAMANLARIMIZI HASTANELERDE ZİYARET ETTİ
Eklenme : 24.07.2016   -   Okunma : 1941

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney eşi Ayşe Güney ile beraber darbe olaylarında yaralanan vatandaşlarımızı ziyaret etti.

15 Temmuz 2016 gecesi gerçekleşen hain darbe girişimi neticesinde çıkan olaylarda yaralanan ve gazi olan vatandaşlarımız Belediye Başkanımız Muhittin Güney  ve eşi Ayşe Güney tarafından ziyaret edildi. Başkanımız, eşi ile birlikte Yenimahalle Devlet Hastanesi, Gazi Hastanesi. Numune ve Koru Hastanelerinde ziyaretlerde bulundu.

Gerçekleşen olaylarda yaralanan gazilerimizle tek tek görüşerek geçmiş olsun diyen başkanımız, vatan kahramanlarımıza minnettar olduklarını belirtti. Ziyaret eden yaralı vatandaşlarımızın isimleri şöyle;

Mustafa Sırakaya, Harun Varol, Sedat Balcı, Gazi Karaca, Cafer Akın, Ferhat Yazar, Mücahit Ündoğduer, Resul Emin Aydoğdu, Sinan Coşkun, Türkan Güder, Vahit Toptaş ve Mertcan Güder. Ziyaret edilen gazilerimizden Hasan Varol ve Sinan Coşkun Kızılcahamamlı.

Ziyaret edilen bu gazilerimizin yanı sıra yine yaralanan Kazan Belediye Meclis Üyesi Derya Ovalı, 4. Sınıf Emniyet müdürü Fatih Eryılmaz ve televizyonlara verdiği röportaj ile miletimizin özel olarak sevgisini kazanan Kazan’lı kahraman amcamız Mustafa Zorova’da ziyaret edildi. 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ