Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BÖLGE MİLLETVEKİLİMİZ PROF. DR. EMRULLAH İŞLER'DEN ŞEHİT GÜLŞEN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ
Eklenme : 30.07.2016   -   Okunma : 1051

Ak Parti Bölge Milletvekilimiz Hemşerimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, ilçemize gelerek demokrasi şehitlerimizin ailesini ziyaret etti.

15 Temmuz 2016  günü yapılan darbe girişiminde ülkesine, milletine ve devletine sahip çıkmak için ilçemizden Ankara’ya giden hemşerilerimizden Mehmet, Lütfi ve Hakan Gülşen Cumhurbaşkanlığı Külliyesi yakınlarında helikopterden atılan bombanın isabet etmesi sonucu şehit olmuşlardı. Ak Parti Bölge Milletvekilimiz Hemşerimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, eşi Ayşenur İşler, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, eşi Ayşe Güney, Ak Parti Kızılcahamam Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız ve Ak Parti Kızılcahamam Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu ile birlikte şehit Gülşen Ailesi'ni evinde ziyaret ederek taziyede bulundu.
Bölge Milletvekilimiz Emrullah İşler, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve ziyarete katılan heyet ile birlikte şehit olan vatandaşlarımız Mehmet Gülşen, Hakan Gülşen ve Lütfi Gülşen’e Allah’tan rahmet dileyerek, ailesine ve ilçemize başsağlığı dileklerini ilettiler. 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ