Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

CUMHURİYET MEYDANINDA DEMOKRASİ NÖBETİMİZ DEVAM EDİYOR
Eklenme : 31.07.2016   -   Okunma : 1198

Kızılcahamamlı vatandaşlar, darbe girişiminin 15. gününde Cumhuriyet Meydanında darbeye tepki göstermek adına demokrasi nöbetine devam ediyor.

Kızılcahamamlı vatandaşlar, darbe girişiminin 15. gününde Cumhuriyet Meydanında darbeye tepki göstermek adına demokrasi nöbetine devam ediyor.

Milli iradeye sahip çıkmaya, Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler ve eşi Ayşenur İşler, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve  eşi Ayşe Güney, İlçe Emniyet Müdürümüz Ali Yeşildal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Sivil Toplum Örgütlerimizin Temsilcileri Kurum Müdürleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 İlçe Müftülüğünde görevli hocalarımızın okuduğu ilahi ve dualar ile devam eden programda Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler konuşma yaptı.Bölge milletvekilimiz konuşmasında, 15 Temmuz tarihinin Türk milletinin tarihine önemli bir gün olarak geçmiştir. Bu ihanet şebekelerinin darbeler tarihine yeni bir darbe ilave etmek için başlatmış olduğu kalkışmayı milletimiz olarak hep birlikte bastırdık ve darbeye hayır dedik, millet iradesine evet dedik, Demokrasiye evet dedik diyerek yaşanan hain olayı değerlendirdi. İşler sözlerinin sonunda; devlet millet kaynaşmasının önemi belirtti.15 gündür demokrasi mücadelesini sürdüren Kızılcahamam halkına teşekkürlerini iletti.

Yapılan konuşmanın ardından, ilçe halkımız ve protokol tarafından misafirimiz milletvekilimiz uğurlandı.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ