Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

DEMOKRASİ NÖBETİNE MİLLETVEKİLLERİ VE GELİN DAMAT DESTEĞİ
Eklenme : 1.08.2016   -   Okunma : 1399

Kızılcahamamlı vatandaşlar, darbe girişiminin 16. gününde Cumhuriyet Meydanında darbeye tepki göstermek adına demokrasi nöbetine devam ediyor.

Kızılcahamamlı vatandaşlar, darbe girişiminin 16. gününde Cumhuriyet Meydanında darbeye tepki göstermek adına demokrasi nöbetine devam ediyor.

Milli iradeye sahip çıkmaya, Ankara Bölge Milletvekili Aydın Ünal, Türkiye Büyük Millet Meclisi Adalet Komisyonu Başkanı ve Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Emniyet Müdürümüz Ali Yeşildal, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım ve Yönetimi, Sivil Toplum Örgütlerimizin Temsilcileri, Kurum Müdürleri, Belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız birer selamlama konuşması yaparak Milli İradeye sahip çıkan Demokrasi nöbetinde bulunan vatandaşlarımıza teşekkür ettiler.

Bölge Milletvekilimiz Aydın Ünal konuşma yaparak 15 Temmuz tarihinin en uzun gece olduğunu belirterek Allah bizi bu hainlerin şerrinden korusun ve Allah bize bir daha böyle  bir imtihan yaşatmasın dedi. Ünal sözlerinin devamında, Kızılcahamam 'da 4 tane şehidimiz var bir kaç gün önce geldiğimizde Milletvekili arkadaşlarımızla aynı aileden 3 şehit verdiğimiz Gülşen ailesini ziyaret ettik, özellikle Şehit Hakan Gülşen kardeşim yakın en tanıdığım her zaman görüştüm bir kardeşim di bizi çok üzdü, her şehidimiz bizi çok üzdü fakat Kızılcahamam'da aynı aileden 3 şehit olması bizi daha da üzdü. Kızılcahamam merkeze uzak bir ilçe olmasına rağmen hiç tereddüt etmeden araçlarına bindiler geldiler ve orada şehit oldular Allah bizi onların şahitliğine eriştirsin diye dua ediyorum. Bu yapılan sadece bir darbe girişimi değildir. Bu bir işgal girişimiydi, Türkiye Cumhuriyeti topraklarının başka bir ülkenin ajanları tarafından başka bir hain ülke ajanlarının işgal hareketiydi. işte bunun hedefi sadece Cumhurbaşkanımız değildi, Ak Parti Hükümeti değildi,  bu işkal girişiminin hedefi top yekun Türkiye Cumhuriyeti ve milletimizdi. Bu idrak edildi ki bugün bu meydanlarda ve diğer meydanlarda sadece Ak Partililer yok, eminim ki şu anda bu meydanda MHP, CHP, Sadet Partisi ve diğer partili kardeşlerimde var. Allah bizim bu birlikteliğimizi dayanışmamızı daim etsin diyerek Şehitlerimize Allah'tan rahmet Gazilerimize acil şifalar diledi ve herkese teşekkür etti.

Kızılcahamam'da demokrasi nöbetine katılmak için gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi Adalet Komisyonu Başkanı ve Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya yaptığı konuşmada; 15 Temmuz darbe gecesinde zifiri karanlık bir gece olduğunu söyleyerek  yaşadıklarını ve Türkiye Büyük Millet Meclisinde olanları anlattı.

Konuşmaların ardından Milletvekilleri Cumhuriyet meydanından ayrılarak Aynı Aileden 3 şehit verdiğimiz Gülşen ailesinin evini ziyaret etmek üzere meydandan ayrıldılar.

Program İlçe Müftülüğünde görevli hocalarımızın okuduğu ilahi ve dualar ile devam etti.

Bugün dünya evine giren İrfan ve Merve Çifti düğün salonunda çıkarak demokrasi nöbeti için Kızılcahamam Cumhuriyet Meydanına geldiler.  Yeni evlenen çift Cumhuriyet meydanında alkışlar eşliğinde karşılanarak şehitlerimiz için dua ettiler. gelin ve damadı orada tebrik eden İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ve Belediye Başkanımız Muhittin Güney çit ile Demokrasi hatırası platformunda fotoğraf çektirdiler.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ