Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, BELEDİYE BİRİM MÜDÜRLERİ İLE YAPILAN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ; ÖZEN SİTESİ OTOPARKI
Eklenme : 1.08.2016   -   Okunma : 1126

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, her hafta yaptığı birim amirleri toplantısını belediyemiz çalışmalarını yerinde inceleyerek gerçekleştirdi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney,  Belediyemiz çalışmalarının daha düzenli yürütülmesi için her hafta yaptığı birim amirleri toplantısını belediyemiz çalışmalarını yerinde inceleyerek gerçekleştirdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Belediye Meclis Üyelerinden Murtaza Güngör, Kemal  Öztürk, İbrahim Yıldız, Songül Ergelen, Başkan Danışmanı İhsan Taşer 'in de katıldığı toplantıda belediye çalışmalarından Özen Sitesi Otoparkı'nda inceleme yapıldı.

Kızılcahamam Sağlık Sokak'ta bulunan Özen Sitesi'nin önünde, geçmiş yıllarda bir dönem çocuk parkı olarak ta kullanılan, şu anki Hafız Hasan Akkuş Kız Kur'an Kursu'nun yanındaki bölge son zamanlarda bölgedeki vatandaşlar tarafından otopark olarak kullanılmakta idi. Belediye Başkanımız Muhittin Güney, bu bölgedeki otopark sıkıntısının çok fazla olduğunu düşünerek mevcut yere iki katlı otopark yapılması yönünde talimat verdi. Yapılan bu çalışma ile bölgede yaşanan otopark sıkıntısı kısa sürede çözülerek hizmete giren otopark için 12 Ağustos 2016 Cuma günü cuma namazı sonrasında açılış töreni düzenlenecek.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ