Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, BELEDİYE BİRİM MÜDÜRLERİ İLE YAPILAN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ; SEYİR TEPESİ SOSYAL TESİSLERİ
Eklenme : 1.8.2016   -   Okunma : 946

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, her hafta yaptığı birim amirleri toplantısını belediyemiz çalışmalarını yerinde inceleyerek gerçekleştirdi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney,  Belediyemiz çalışmalarının daha düzenli yürütülmesi için her hafta yaptığı birim amirleri toplantısını belediyemiz çalışmalarını yerinde inceleyerek gerçekleştirdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Belediye Meclis Üyelerinden Murtaza Güngör, Kemal  Öztürk, İbrahim Yıldız, Songül Ergelen, Başkan Danışmanı İhsan Taşer 'in de katıldığı toplantıda belediye çalışmalarından tamamlanan Seyir Tepesi Sosyal Tesisleri incelemesi yapıldı.

Başkanımız Muhittin Güney, ilçemize güzel eserler sunmanın heyecanını taşıdıklarını belirtti. Sık sık çalışmaları kontrol ederek hiç bir eksiklik olmadan çalışmaların tamamlanmasını hedeflediklerini söyleyen başkanımız, bir an önce Seyir Tepesi Sosyal Tesisleri'nin de tamamlanarak açılışını yapmayı sabırsızlıkla beklediklerini sözlerine ekledi.

Seyir Tepemizin teknik özellikleri ise şu şekilde;

2500m2 arsa içerisine 1025m2 inşaat alanı Çelik Konstrüksiyonlu yapı’da 395 m2 ve 113 m2 çok amaçlı salon 160m2 Mutfak, Lavabolar ve İdari odalar. Çevre düzenlemesi, yeşil alan, oyun parkı ve Oto park.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ