Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

DEMOKRASİ NÖBETİNE KATILMAK ÜZERE İLÇEMİZE GELEN CEMİL ÇİÇEK, ŞEHİT GÜLŞEN AİLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Eklenme : 2.08.2016   -   Okunma : 2548

TBMM Eski Başkanı, Eski Adalet Bakanı ve mevcut Bölge Milletvekilimiz Cemil Çiçek, ilçemize gelerek demokrasi şehitlerimizin ailesini ziyaret etti.

 TBMM Eski Başkanı, Eski Adalet Bakanı ve mevcut Bölge Milletvekilimiz Cemil Çiçek, ilçemize gelerek demokrasi şehitlerimizin ailesini ziyaret etti.

15 Temmuz 2016 günü yapılan darbe girişiminde ülkesine, milli irade ve demokrasiye sahip çıkmak için ilçemizden Ankara’ya giden hemşerilerimizden Mehmet, Lütfi ve Hakan Gülşen Cumhurbaşkanlığı Külliyesi yakınlarında helikopterden atılan bombanın isabet etmesi sonucu şehit olmuşlardı. Ankara Milletvekilimiz Cemil Çiçek, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, İlçe Emniyet Müdürümüz Ali Yeşildal,İlçe Müftümüz Sinan Kazancı, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım ile birlikte şehit Gülşen Ailesi'ni evinde ziyaret ederek taziyede bulundu.

TBMM Eski Başkanı, Eski Adalet Bakanı ve mevcut Bölge Milletvekilimiz Cemil Çiçek, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve ziyarete katılan heyet ile birlikte şehit olan vatandaşlarımız Mehmet Gülşen, Hakan Gülşen ve Lütfi Gülşen’e Allah’tan rahmet dileyerek, ailesine ve ilçemize başsağlığı dileklerini ilettiler.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ