Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BÖLGE MİLLETVEKİLİMİZ CEMİL ÇİÇEK, KIZILCAHAMAM’DA DEMOKRASİ NÖBETİNE KATILDI
Eklenme : 2.08.2016   -   Okunma : 2360

Bölge milletvekilimiz Cemil Çiçek, Kızılcahamam Cumhuriyet Meydanında demokrasi nöbetine katıldı.

Kızılcahamamlı vatandaşlar, hain darbe girişiminin gerçekleştirildiği 15 Temmuz tarihinden bu yana Cumhuriyet Meydanında darbeye tepki göstermek adına demokrasi nöbetine devam ediyor.

 Milli iradeye sahip çıkmaya, Bölge Milletvekilimiz Cemil Çiçek, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney , İlçe Emniyet Müdürümüz Ali Yeşildal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Müftümüz Sinan Kazancı, Sivil Toplum Örgütlerimizin Temsilcileri Kurum Müdürleri, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programda ilk olarak Bölge Milletvekilimiz Cemil Çiçek konuşma yaptı. Bölge milletvekilimiz konuşmasında, 15 Temmuz tarihinin Türk milletinin tarihine önemli bir gün olarak geçmiştir. Bu ihanet şebekelerinin darbeler tarihine yeni bir darbe ilave etmek için başlatmış olduğu kalkışmayı milletimiz olarak hep birlikte bastırdık ve darbeye hayır dedik, millet iradesine evet dedik, Demokrasiye evet dedik diyerek yaşanan hain olayı değerlendirdi. Çiçek; özellikle siyasi tecrübesine dayanarak geçmiş dönemlerde yapılan darbeler ve terör olaylarına dikkat çekti. Bütün bu olayların merkezinin dış kaynaklar olduğuna değinen Cemil Çiçek, uzun konuşmasında hassas noktalara değinerek milletimizin demokrasi, cumhuriyet ve milli iradeye sıkı sıkı sarılması gerektiğini söyledi.

 Bölge milletvekilimiz, Türkiye’nin dünya üzerindeki en etkili ülke olduğunu, yıllar süren medeniyetimizin ardından her zaman hedefte olan bir ülke olduğunu ve dünyadaki dengeler açısından ne tarafa yakın olursak o tarafın güçlü olduğunu belirterek, kendimizden başka dostumuzun olmadığını sık sık söyledi. Yapılan anlamlı ve etkili konuşmanın ardından, ilçe halkımız ve protokol tarafından misafirimiz milletvekilimiz uğurlandı. Ardından ilçe müftülüğü hocalarımız tarafından Kur’an-ı Kerim okunarak dua edildi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ