Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

DEMOKRASİ NÖBETİNDE MEYDANLAR BOŞ KALMADI, KARDEŞ İLÇEMİZ DESTEK VERDİ
Eklenme : 4.08.2016   -   Okunma : 1447

Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen programda Evrensel Hafızlar Derneği öğrencileri tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahiler okundu.

Kızılcahamamlı vatandaşlar, hain darbe girişiminin gerçekleştirildiği 15 Temmuz tarihinden bu yana Cumhuriyet Meydanında darbeye tepki göstermek adına demokrasi nöbetine devam ediyor.

 Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen programda Evrensel Hafızlar Derneği öğrencileri tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahiler okundu. İlçemiz eski İmamlarından Mutafa Acar tarafından şehitlerimiz için dua edildi. Hain darbe girişiminin 20. gününde meydanları boş bırakmayan Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney yaptığı konuşmada; her gün demokrasi nöbetimize farklı misafirler ağırlıyoruz, bakanlarımız, milletvekillerimiz bizleri yalnız bırakmadılar. Bugün yanımızda olmak, bizlere destek vermek için ilçemize gelen kardeş ilçemiz olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü, eşi Fatma Tülücü, Meclis Üyesi Mikail Cankurt, Çetin Şahan ve Başkan Danışmanı Fatma Gürlek ile birlikte Kızılcahamam’a gelerek demokrasiye destek verdiler diyerek ilk günden bu güne kadar bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

 Başkanımız Muhittin Güney konuşmasının ardından kardeş ilçemiz Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü’yü ve ekibini kürsüye davet etti.Kıbrıs Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü kısa bir selamlama konuşma yaparak Türk Milleti’ne yapılan bu hain darbe girişimini kınıyor, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olarak Türk Milleti’nin yanında olduğumuzu göstermek adına kardeş ilçemizin yanında olmak için buradayız. Bu birlik beraberlik hiçbir ülkeye nasip olmamış Türk Milleti’ne ve sizlere teşekkür ediyorum dedi.

Kıbrıs Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü ve beraberindeki heyet Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e günün anısına Türk Bayrağı işlemeli tablo hediye ettiler.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ